معرفی اتصالات فولاد ری

دهه 1360 شمسی آقای عبدالله اصفهانی فعالیت خود را در بخش تولید آغاز نمودند. ایشان پس از آزمون و خطا در بخش های مختلف ، فعالیت خود را در صنعت انتقال سیالات آغاز کرد. در همین برهه از زمان ، تولید انواع کپ و تبدیل و زانو و  اتصالات فلزی در تاریخچه فعالیت ایشان ثبت شد.
   پس از اندی و با استقرار ماشین آلات فورج و تراش مرحله جدیدی از تولید ، با اضافه کردن فلنج و رینگ فولادی شکل گرفت. افزایش کیفیت و سرویس دهی مناسب در راس اهداف اتصالات فولاد ری گنجیده شده است.

مسیر تعالی اتصالات فولاد ری
   دهه 1360 شمسی آقای عبدالله اصفهانی فعالیت خود را در بخش تولید آغاز نمودند. ایشان پس از آزمون و خطا در بخش های مختلف ، فعالیت خود را در صنعت انتقال سیالات آغاز کرد. در همین برهه از زمان ، تولید انواع کپ و تبدیل و زانو و  اتصالات فلزی در تاریخچه فعالیت ایشان ثبت شد.
   پس از اندی و با استقرار ماشین آلات فورج و تراش مرحله جدیدی از تولید ، با اضافه کردن فلنج و رینگ فولادی شکل گرفت. افزایش کیفیت و سرویس دهی مناسب در راس اهداف اتصالات فولاد ری گنجیده شده است. در همین راستا ، دهه 70 در خدمت توسعه فن آوری و خدمات بود که واحد تولیدی شهرک صنعتی شمس آباد با فن آوری جدید آن زمان ، که تولید فلنج گلودار بدون R (ایجاد زاویه 90 درجه در محل الحاق کف فلنج به دهانه داخلی فلنج گلو دار) تاسیس شد. همچنین جهت افزایش کیفیت رینگ فولادی ، مرحله آبکاری گالوانیزه و گرم به تولید این محصول اضافه شد.
   اولین حضور اتصالات فولاد ری در نمایشگاه آب و فاضلاب ، در دهه 80 است که لازمه این حضور سرویس دهی مناسب تر میباشد ، لذا واحد انبار و دفتر فروش خیابان صنعت کار خود را آغاز نمود تا با توجه به نزدیکی به بازار و باربری ها ، پلی بین کارخانه و مشتری باشد.
   از دیگر فعالیت های اتصالات فولاد ری که در دهه 90 انجام شد ، میتوان به موارد زیر اشاره کرد.
•    دریافت تقدیرنامه و تندیس از اولین همایش وزارت نیرو در تهران.
•    حضور مستمر در نمایشگاههای آب و فاضلاب و جهاد کشاورزی تهران و شهرستان ها.
•    تدوین و گرد آوری استاندارد های موجود در بخش آب و فاضلاب.
•    افزایش سایز تولید فلنج و رینگ آهنی.
•    استقرار واحد سند بلاست در خط تولید.
•    تحقیق در زمینه راههای کاهش هزینه و افزایش بازدهی در صنعت آب و فاضلاب.
   محصولات این واحد تولیدی ، از مواد اولیه فولادST37 و از محل کارخانجات تولید ورق فولادی کشور عزیزمان ، همچون فولاد مبارکه ، تولید میشود و بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت لحاظ میگردد.
   استاندارد محصولات اتصالات فولاد ری به صورت روال DIN  ، ISO ، ANSI میبا شد که در صورت درخواست مصرف کننده ، مشخصات فنی قابل تغییر میباشد.
   هم اکنون اتصالات فولاد ری با کادری مجرب ، در زمینه تولید انواع رینگ و فلنج و اتصالات فولادی و ارائه انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن و چدن در صنعت آب و صنایع وابسته در حال فعالیت میباشد و از جمله ایده آل های پایه گذاری شده در این مجموعه ، ارائه محصولات با کیفیت در خور شان و مطابق با استاندارد میباشد. با توجه به اینکه معمولا جهت تهیه کالا ، اولین موضوعی که مورد ارزیابی قرار میگیرد ، جنبه اقتصادی میباشد و متاسفانه بعضا پایین آوردن هزینه ها با پایین آوردن کیفیت حاصل میشود ، چندی است مدیریت تولید اتصالات فولاد ری جهت ارائه محصولی با هزینه پایین تر از همتای خودش و ویژگی های منحصر به فرد فعالیت دارد تا بتواند کالایی به صنعت آب و فاضلاب عرضه نماید تا هم از جنبه اقتصادی و هم در زمینه ارتقای کیفیت ، تحول چشمگیری صورت پذیرد. به زودی اخبار این نو آوری منتشر خواهد شد.
یاسین اصفهانی

Template Design:Dima Group

از ما کالای استاندارد بخواهید

لینک به سایت

تماس با ما

اتصالات فولاد ری
021-55232861-5
info@fooladrey.com
www.fooladrey.com
آدرس کارخانه ۲ : شهرری خیابان رجایی خیابان صنعت انتهای خیابان حاج حبیب پلاک 5

شبکه های اجتماعی ما