معرفی اتصالات فولاد ری

دهه 1360 شمسی آقای عبدالله اصفهانی فعالیت خود را در بخش تولید آغاز نمودند. ایشان پس از آزمون و خطا در بخش های مختلف ، فعالیت خود را در صنعت انتقال سیالات آغاز کرد. در همین برهه از زمان ، تولید انواع کپ و تبدیل و زانو و  اتصالات فلزی در تاریخچه فعالیت ایشان ثبت شد.
   پس از اندی و با استقرار ماشین آلات فورج و تراش مرحله جدیدی از تولید ، با اضافه کردن فلنج و رینگ فولادی شکل گرفت. افزایش کیفیت و سرویس دهی مناسب در راس اهداف اتصالات فولاد ری گنجیده شده است.

اتصالات فولاد ری با هدف ارتقای کیفیت ضمن دگرگونی در ساختار کلی به ثبت رسیده و اقدام به گسترش اهداف عالیه در زمینه تولید قطعات انتقال گاز و سیالات،اعم از انواع رینگ فلزی اتصالات پلی ایلن و انواع فلنج های فولادی لبه دار و تخت در سایزهای مختلف نموده است.

از آنجایی که به روز شدن از اولویت های این صنعت می باشد،شرکت اتصالات فولاد ری طی تحقیقاتی دامنه دار چند سال اخیر نهایت در سال 1392 موفق به ابداع سوپاپ های فولادی که مصارف آن در حوضچه های ماهی و رودخانه ها و اساسا مرتبط با انتقال آب میباشد،گردید. و همچنین پس از کارشناسی علمی و اقتصادی این مجموعه مفتخر به اختراع و معرفی محصولی جدید با نام بستآویز به صنعت آب و فاضلاب گردیده ، که این محصول پس از انجام انواع تست آزمایشگاهی و نیز طی مراحل ثبت اختراع در موسسات ذیربط و اخذ گواهینامه های مرتبط، با هدف حذف رینگ فلزی و پیچ و مهره در جهت تسریع در سرویس دهی و کاهش هزینه های تولید تا 50%ایجاد گردیده است. و هم اکنون در پروژه های صنعت آب و فاضلاب و جهد کشاورزی در حال بهره برداری می باشد.

در پایان ضمن تقدیر از حسن انتخاب شما ، از اینکه ما را در این دستاوردها و محصولات آتی یاری می نمایید متشکرم.

 

     با تشکر

  عبدالله اصفهانی

Template Design:Dima Group

از ما کالای استاندارد بخواهید

لینک به سایت

تماس با ما

اتصالات فولاد ری
021-55232861-5
info@fooladrey.com
www.fooladrey.com
آدرس کارخانه ۲ : شهرری خیابان رجایی خیابان صنعت انتهای خیابان حاج حبیب پلاک 5

شبکه های اجتماعی ما